سلام به همه

به سایت من خوش اومدین

مدتی بود که بفکر راه اندازی سایتی بودم که بتونم یادداشت های خودمو با دیگران به اشتراک بزارم . گرچه برام مهم نیس که دیگران از یادداشت های من خوششون بیاد یا نه، مسئله خودم هستم . بجای اینکه بیام n تا دفترچه داشته باشم برای n  موضوع مختلف و یا یه دفتر که دسته بندی مطالب رو توش انجام ندم ( چون سختر میشه ) و از اونجایی که تابستون سال 1396-2016 تونستم کار با ورد پرس رو یادبگیرم بهتر دونستم این یادداشت هارو تو قالب یه سایت بیارم اینطوری بیشتر به یادداشت هام اهمیت میدم و نظرات دیگران رو درباره ی اونا میدونم و اینطوری میتونم خودم رو اصلاح کنم و پیشرفت داشته باشم.و در آینده هم میتونم به این یادداشت ها دسترسی داشته باشم و بشون اهمیت بیشتری قائل بشم.

البته این سایت شاید فراتر از یادداشت ها بره و شما میتونین اینو از منوی سایت متوجه بشین.

یکی دیگ از علایق من برای ایجاد سایت ، تقویت قدرت نویسندگیمه  (احتمال زیاد در سال های بعد بخوام نویسنده بشم ) و همچنین صرف کردن وقت برای چیزای درست.

از نظر خیلی ها ( روانشناسان ) ما به اندازه تعداد آدم های روی زمین طرز تفکر و شخصیت داریم و خیلی از ماها جرات این رو بخرج نمیدیم که افکارمون رو با دیگران به اشتراک بزاریم بخاطر ترس از چیزای مختلف مثل مسخره شدن ، قبول نشدن در جامعه و تفاوت با مردم . شخصا دوست دارم باور های دیگران رو راجع به زندگی بدونم .  اشتیاق مردم برای زندگی چیه؟ راجع به آینده چطور فکر میکنن و دوست دارن با بقیه چطور باشن ؟ و چیزای مختلف.  من تا جایی که بتونم راجع به خودم و اتفاقات زندگیم برای شما مینویسم .این احساس رو دارم که خیلی از آدم های دورو ورم خیلی خوب منو نمیشناسن ( در حدی که انتظار میره ) و فکرای عجیبو غریبی راجبم میکنن. پس بهتره یکم خودم رو به دوستانم معرفی کنم تا بتونیم بهتر همدیگرو بشناسیم .

برام خیلی مهمه که اگر کسی میاد تو سایت و یکی از یادداشت هارو میخونه حتما راجبش نظر بده.

تاجایی که بتونیم سایت رو از لحاظ ظاهری خوب طراحی میکنم ولی چون زمان کمتری  برای اینکار دارم ممکنه برای چند ماه دیگه ، البته با اضافه شدن بخش های دیگ به سایت ، این کار صورت بگیره .

ممکنه یادداشت هامو تغییر بدم ( بدلیل اینکه من یه آدم پراشتباهیم  تو همه چی تقریبا!) ولی سعی میکنم با گذاشتن مطلب جدید اینکارو بکنم . مگر اینکه یادداشت هام ایراد املایی و ادبی داشته باشه که البته برای خودم خیلی مهم نیس ولی شاید برای مخاطب بهتر باشه .

درکل امیدوارم این سایت برای چند نفری که ممکنه هر از چند گاهی به اینجا سر بزنن مفید باشه. و نهایت سعیمو میکنم که بهترین و جالب ترین مطالب رو براتون بنویسم .

برای توضیحات بیشتر میتونین تو قسمت های مختلف سایت توضیحات مربوط به اون بخش رو بخونین.

*شاید این نوشته رو بعدا اصلاح بکنم*

 

اگه این مطلبو خوندی ، ازت خیلی ممنونم که براش وقت گذاشتی و ” به سایت من  خوش اومدی ” و اینکه  ” امیدوارم تو اینجا بهت خوشبگذره ” !!!!

 

 

3 دیدگاه